Zľava Doprava zadarmo

FollowMe

Originálnu dizajnovú lampu FollowMe tvorí prakticky tvarovaná dubová rukoväť, ktorá ju umožňuje vziať kamkoľvek so sebou, na terasu, na záhradu, pod stan, na jachtu alebo na večernú prechádzku. Tienidlo je náklopné a matný biely polykarbonát vyžaruje teplé biele svetlo. Táto LED lampa je stmievateľná až na 3 úrovne a práve vďaka tomu vydrží svietiť až 20 hodín. Súčasťou balenia je nabíjací USB kábel.

Novinkou roku 2020 sú farebné verzie FollowMe pre väčšiu hravosť v interiérovom či exteriérovom dizajne.


€186
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napájanie: batéria / USB kábel
Výkon: 3,2W
Rozmery (Ø/V): 12,3 cm / 28,8cm
Transformátor/Driver: vrátane
Svetelný zdroj: LED 3,2W teplá biela 240lm
Vypínač / stmievač: na svietidle

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom u nás (1 ks)
  €186
     
 • Farba: Zelená
  • Skladom EU
  €186
     
 • Farba: Ružová
  • Skladom EU
  €186
     
 • Farba: Terracota
  • Skladom EU
  €186
     
 

Ľahké, prenosné, dobíjateľné, štýlové. Také je stolové svietidlo FollowMe z dielne dizajnérky Inmy Bermúdez. Príďte si ho vyskúšať do showroomu moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.

marset_logo

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

 

Aplikácia Marset a svietidlo FollowMe


Prenosné svietidlo FollowMe od Marset


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: