Zľava Doprava zadarmo

Flora závesná

Elegantné a dizajnové svietidlo od SLAMP: a brazílskeho dizajnéra Zanini De Zanine. Práve rozkvitajúci puk rastliny v luxusnom poňatí.


od €352,80
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Svetelný zdroj - Flora M: E27: 3 x 12W LED Filament
Svetelný zdroj - Flora S: E27: 3 x 12W LED Filament
Materiál: LENTIFLEX® / ručne tvarovaný plast
Príslušenstvo: MagneticSystem®
Kábel:

Zvoľte variant

 • Rozmery: Flora S | Ø 36
  • Skladom u výrobcu
  €352,80
     
 • Rozmery: Flora M | Ø 50
  • Skladom u výrobcu
  €516
     
 

Svietidlo FLORA tvorý 60 okvetných lístkov, ktoré pripomínajú práve rozkvitajúci puk rastliny Monstera Deliciosa. V lampe je matný zdroj svetla s UV ochranou kvôli zachovaniu farby použitého materiálu. Lesklý povrch okvetných plátkov vytvára sofistikovanú žiaru a hru odleskov, ako keď zapadá slnko nad poľom zrelej pšenice. Svietidlo je navrhnuté brazilským dizajnérom Zanini de Zanine a vyrobené z materiálu Lentiflex.  

Lentiflex®: vďaka fazetovému povrchu materiál láme svetlo a v závislosti na rozdielnom uhle pohľadu dokáže nádherne zmeniť farbu i formu svetla. Svietidlá vyrobené z tohto materiálu zvádzajú a fascinujú zároveň.

SLAMP-logo

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

 

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti. 

 

 • OPALFLEX® - pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 
 • CRISTALFLEX® - priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.  
 • STEELFLEX® - pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou. 

 

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú. 

FLORA


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.