Doprava zadarmo

Discocó 53 Pendant

Discocó - závesné svietidlo, ktoré v sebe skrýva jednoznačné pojmy: atraktívne, pôsobivé a vskutku efektívne osvetlenie. Dokonale rozmiestnených tridsaťpäť hliníkových lístkov perfektne odráža svetlo.

Z vonku vytvárajú listy dramatickú hru svetiel a tieňov. Discocó vyvážene kombinuje nepriame a odrazené svetlo, navyše nikdy neoslňuje. K dispozícii je v bielej, matnej šedej alebo matnej béžovej farbe lístkov, zvnútra lakovaných bielou farbou. Alebo Vás osloví Discocó s lístkami zvonku čiernymi a zvnútra zlatými.

Bielu variantu viete objednať aj so závesným káblom o dĺžke 5m.


od €866,40
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník
Max. výkon: 116W
Rozmery v cm (Ø/V/Kábel): 53 / 42,5 / 200
Rozmery základne v cm (Ø/V): 11 / 3,5
Svetelný zdroj pre LED: E27 LED Globe ( ø120) 14W
Svetelný zdroj pre HSGSP: E27 HSGSA/C/UB 116W

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €866,40
     
 • Farba: Béžová
  • Skladom EU
  €999,60
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €999,60
     
 • Farba: Čierna - zlatá
  • Skladom EU
  €1 233,60
     
 • Farba: Biela | 5m kábel
  • Skladom EU
  €879,60
     
 

Neviazaný vzhľad Discocó, inšpirovaný rozkvitnutou kvetinou navrhol Christophe Mathieu, dizajnér značky Marset. Podarilo sa mu vytvoriť svietidlo, ktoré na seba púta pozornosť aj v zhasnutom stave.

V ponuke je Discocó tiež ako stropné prisadené a nástenné svietidlo.

marset_logo

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.