Doprava zadarmo

Discocó 53 Ceiling

Discocó - stropné svietidlo, ktoré v sebe skrýva jednoznačné pojmy: atraktívne, pôsobivé a vskutku efektívne osvetlenie. Hliníkové lístky perfektne odrážajú svetlo a listy zvonku vytvárajú dramatickú hru svetiel a tieňov.

Discocó vyvážene kombinuje nepriame a odrazené svetlo, navyše nikdy neoslňuje. K dispozícii je v bielej, matnej šedej alebo matnej béžovej farbe lístkov, zvnútra lakovaných bielou farbou. Alebo Vás osloví Discocó s lístkami zvonku čiernymi a zvnútra zlatými. Stropná varianta Discocó je v ponuke v troch veľkostiach.


od €709
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník
Max. výkon: 116W
Rozmery v cm (Ø/V): 53 / 34
Rozmery základne v cm (Ø): 19
Svetelný zdroj pre LED: E27 LED Globe ( ø120) 14W
Svetelný zdroj pre HSGSP: E27 HSGSA/C/UB 116W

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €709
     
 • Farba: Béžová
  • Skladom EU
  €778,80
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €778,80
     
 • Farba: Čierna - zlatá
  • Skladom EU
  €1 015
     
 

Neviazaný vzhľad Discocó, inšpirovaný rozkvitnutou kvetinou navrhol Christophe Mathieu, dizajnér značky Marset. Podarilo sa mu vytvoriť svietidlo, ktoré na seba púta pozornosť aj v zhasnutom stave.

V ponuke je Discocó tiež ako závesné prisadené a nástenné svietidlo.

marset_logo

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: