Doprava zadarmo

Contina nástenné

Contina kombinuje atraktívny dizajn a funkčnosť, kde sú to starostlivo vybrané detaily, vďaka ktorým je séria vynikajúca a jedinečná. Rám svetla je doplnený guľovou opálovou bielou sklenenou kupolou, ktorá zakrýva zdroj svetla a šíri do miestnosti mäkké svetlo bez oslnenia.

 • €113 €22,11 –20 %
€90,89
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 150 cm
Farba: čierna / opálová biela
Materiál: Kov
Rozmery v cm (/D/Š/V): 73,6/ 12,5 / 37,2
Priemer svietidla v cm: 10
Druh zásuvky : LED žiarovka G9 (nie je súčasťou)
Maximálny výkon: 5W

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Na objednávku
  €113  (–20 %)
  €90,89
     
 • Farba: Mosadz
  • Na objednávku
  €113  (–20 %)
  €90,89
     
 

Contina je minimalistický prívesok s tromi svetelnými zdrojmi z matného čierneho kovu alebo v nesmrteľnom mosadznom prevedení, ktorý je dokonalý nad dlhým jedálenským alebo kuchynským stolom. Vďaka tenkému dizajnu prívesok neznižuje viditeľnosť ani nezaberá zbytočný priestor v miestnosti.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Dizajnérka Maria Berntsen


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO