Doprava zadarmo

Clyde stolové

Štíhly nordický dizajn a inovatívne technológie sú v rade Clyde kombinované najpútavejším spôsobom. Clyde má vstavanú funkciu stmievania (Moodmaker™), ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou vypínača.
Clyde je praktické a funkčné stolové svietidlo, v ktorom je možné rameno svietidla polohovať hore a dole a tienidlo natáčať. Vďaka vstavanej funkcii Moodmaker™ je možné lampu používať ako osvetlenie pri písaní domácich úloh, alebo ako dotvorenie atmosféry. Clyde je teplé a útulné osvetlenie v obývacej izbe či spálni.

  • €126 €23,78 –19 %
  • Skladom EU
€102,22
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 150 cm
Vypínač: ON / OFF na kábli
Materiál: Kov
Farba: čierna
Rozmery v cm (Ø/V/Š): 8,5 / 40,7/ 15
Typ svetelného zdroja: LED 5 W integrované
Vyžarovací uhol: 120°
Zafarbenie svetla: 2700K
Svetelný výkon: 350 lm
Možnosť stmievania: 3-krokový MOODMAKER TM 100-50-25%
Záruka na LED: 5 rokov
 

Minimalistický dizajn stojanovej lampy Clyde je popretkávaný modernými techológiami, ktoré sa funkčne a ľahko ovládajú. Systém MoodMaker™ ocenia nie len študenti vo svojej študentskej izbe, ale je vhodne využiteľný aj v spálni na nočnom stolíku.

Na LED je 5-ročná záruka.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Clyde svietidlo


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO