Clyde nástenné

Štíhly nordický dizajn a inovatívne technológie sú v rade Clyde kombinované najpútavejším spôsobom. Clyde má vstavanú funkciu stmievania (MoodMaker™), ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou bežného nástenného vypínača.


 


  • Skladom EU
€63
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Typ svetelného zdroja: LED 5 W integrované
Farba: čierna
Materiál: Kov
Rozmery v cm (Ø/V/Š): 8,5 / 10 / 10
Možnosť stmievania: 3-krokový MOODMAKER TM 100-50-25%
Zafarbenie svetla: 2700K
Svetelný výkon: 350 lm
Typ vypínača: ON / OFF páčkový na základni
Záruka na LED: 5 rokov
 

Clyde je malá nástenná lampa s rôznymi funkciami. Funkcia MoodMaker™ umožňuje použitie lampy vedľa postele alebo pohovky, pretože poskytuje dobré svetlo na čítanie a príjemné svetlo pred spaním. Hlavný vypínač je umiestnený na základni, čo uľahčuje zapínanie a vypínanie svetla. V elegantnom čiernom prevedení skvele dotvorí a podčiarkne celkový dizajn miestnosti. 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Clyde svietidlo a MoodMaker


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO