Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Vďaka dizajnérskemu štúdiu Mr Maria sa zajačik Miffy a jeho kamaráti stali ozajstnými kamarátmi, ktoré si deti vedia vziať všade so sebou.

Kolekcia mini svetielok Bundle of Light s Miffym, Borisom a levom je vyrobená z mäkkého silikónu a vybavená malou batériou na napájanie LED žiarovky. Táto zostava je vhodná ako nočné svetlo a zároveň je krásnym doplnkom do detskej izby.


  • (1 ks) Skladom u nás
€20
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Materiál: Silikón bez BPA
Farba: biela
Napájanie: batéria (CR2032 súčasť balenia)
Typ vypínača: ON / OFF
Automatické vypnutie: áno, po 15 minútach
Stmievanie: nie
Rozmery v cm: 9,8 / 7 / 10,2
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Mini svetlá v tvare Miffyho (15 cm), Borisa (10,2 cm) a leva (12,6 cm) sú tu, aby ste sa usmievali! Sú vyrobené z mäkkého silikónu a sú vybavené malou batériou na napájanie LED žiarovky (baterka je súčasťou balenia). Jednoduché vypínanie svetielka je na spondej časti macka on/off. Svetlo sa automaticky vypne po 15 minútach. 

Séria Bundle of Light má ozdobné balenie, preto je vhodné aj ako darček.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria