Doprava zadarmo

Balance stolová

Séria Balance charakterizuje jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť. Čisté línie, okrúhle tvary a matný čierny kov prispievajú k elegantnému výrazu v spojení so štýlovým nordickým dekorom. Svetlo sa šíri krásne po celej miestnosti s rovnomerným osvetlením. Séria Balance je navyše vybavená vstavanou funkciou stmievania stupňov, ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo pomocou bežného nástenného vypínača.

Svietidlo má tenký dizajn, takže neznižuje viditeľnosť, nezaberá zbytočný priestor v miestnosti. Veľká osvetľovacia plocha poskytuje dobré svetlo nadol.


  • Skladom EU
€202
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Materiál: Kov
Kábel: čierny textilný
Svetelný zdroj: LED 17,5W ( integrovaná )
Napätie: 230V
Priemer tienidla v cm: 30
Dĺžka kábla: 150cm
Typ stmievača: 3-krokový MOODMAKER TM 100-50-25%
Farba: čierna
Rozmery (V/Š): 49,5/30
 

Svietidlo ponúkame v elegantnom čiernom kovovom prevedení v kombinácií s akrylom. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu veľmi vhodne doplní akýkoľvek priestor a dotvorí príjemnú atmosféru. Svietidlo má tenký dizajn, takže neznižuje viditeľnosť, nezaberá zbytočný priestor v miestnosti. Veľká osvetľovacia plocha poskytuje dobré svetlo nadol.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO